INŠPIRUJTE SA S NAMI

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Čajakova 18, 811 05 Bratislava
+421 903 685 325

Skip to Content

 

Šaty od CORD DECKER na mieru

Milé nevesty,

 

Váš veľký deň je na obzore a je čas začať s prípravami. Jednou z prvých vecí, ktoré budúce nevesty potrebujú sú svadobné šaty. Dokonalé svadobné šaty, v ktorých ste sa už odmalička videli kráčať k oltáru a ktoré z Vás spravia princeznú v tento Váš krásny deň. CORD DECKER je správna voľba pre všetky nevesty, ktoré túžia nájsť perfektné svadobné šaty podľa ich predstáv.

CORD DECKER sleduje najnovšie trendy v módnom svete svadobných šiat a doplnkov, poradíme Vám, čo je hitom sezóny 2018, nájdeme Vám vhodné strihy na typ Vašej postavy a poradíme Vám vo všetkom od výberu látky svadobných šiat až po vhodné doplnky.

My v CORD DECKER milujeme výzvy, preto Vám s nadšením pomôžeme pri realizácii Vašich vysnívaných šiat. My nepovieme nie Vašej vízii, preto pokojne neklaďte Vašej fantázii hranice. Sme tu preto, aby ste vo Váš veľký deň vyzerala nádherne. U nás sa nemusíte báť, že odídete so šatami, ktoré ste si museli požičať, pretože ste nenašli tie, po ktorých ste túžili. Od nás odídete so šatami, ktoré presne ladia s témou Vašej svadby a hlavne vystihujú Vás.

V CORD DECKER sa stretnete s osobným prístupom a ochotou splniť všetky Vaše požiadavky, aby ste sa vyhli stresu z výberu šiat. Sme tu pre Vás.

 

 

 

Okrem neviest si u nás vedia vybrať šaty aj nevestine družičky, svadobné mamy, alebo svadobní hostia z rozsiahlych kolekcií na našej stránke.

Tešíme sa na Vás!

CORD DECKER

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

READ MORE

ALAIN DELON radí

Milí snúbenci,

či už plánujete svadbu veľkú alebo malú, pozornosť sa zaručene točí len a len okolo nevesty, a je to tak správne. Ženíchovi často ostáva na realizáciu len to jedno jediné, outfit, v ktorom sa v ten veľký deň objaví pred oltárom. Páni, máme na práci len jedinú vec, a napriek tomu to často dopadne tak…nijako.

Mnohí z nás sa ženia len raz v živote, prečo teda na svadobných fotkách nebyť za muža dňa? Napokon, aj nevestu ihneď rozoznáte v dave, tak prečo nie ženícha?

“OK, Alain Delon, čo si však môžem na seba obliecť, aby som nevyzeral rovnako ako hostia? Však na obleku sa nedá nič vymyslieť!”

Nebojte sa, bežíme Vám na pomoc! Tu sú tipy, ako na vlastnej svadbe zaručene zabodujete.

SMOKING

Black Tie, alebo smoking je najtradičnejšou voľbou. Ak chcete pôsobiť elegantne, na štýl Jamesa Bonda, nemusíte čítať ďalej. Nielenže vyzerá skvelo, je využiteľný aj do budúcnosti – na ples, prípadne na návštevu opery. Ak chcete dodržať dress code, jednoduchý smoking s čiernym motýlikom je vaša jediná voľba, ak však chcete dodať svadbe trochu farieb môžete ho zvýrazniť farebnou šerpou a motýlikom, ktoré mu dodajú trochu fantázie.

 

ČIERNY OBLEK

Čiernym oblekom človek nikdy nič nepokazí, a každý pán by mal mať aspoň jeden doma. Je univerzálnou, avšak vysoko elegantnou voľbou, ktorá na svadbe s určitosťou ženícha vyzdvihne do popredia. Dávajte si však pozor, aby ste nevyzerali, že práve idete z iného rodinného podujatia, na ktorom sa nosí čierna… Fantasticky k čiernej vyzerá bordová žakárová vesta s ascotom. Jemné detaily, ako napríklad špicaté klopy, obleku navyše dodajú ten správny šmrnc.

 

TMAVOMODRÝ OBLEK

Obleky nenosím, na čo mi bude smoking… Pre vás, páni, je tu tmavomodrý oblek. Skvelá svadobná voľba pre tých, ktorí obleky v bežnom živote príliš nenosia. Vďaka jeho všestrannosti ho v budúcnosti využijete aj na iné príležitosti, ako napríklad do divadla, alebo do práce na rokovania, keď vás príde navštíviť generálny z centrály. Na svadbe si namiesto klasickej kravaty dajte funky motýlika a ste pripravený vstúpiť do dospeláckeho života.

Pre pánov, ktorí vo svoj svadobný deň chcú mať na sebe niečo špeciálne sme si na záver nechali dve špeciality, a to frak a žaket.

 

FRAK

Frak je bezpochyby ten najformálnejší a najelegantnejší outfit, aký môže muž zvoliť a niečo, čo nikto nebude čakať. Jeho vysokospoločenská aura dokonale zdôrazní dôležitosť akéhokoľvek momentu, a práve preto je na svadbu ako stvorený.

Skladá sa z dlhého čierneho, alebo tmavomodrého saka a nohavíc a dopĺňa sa bielou vestou a bielym motýlikom. Práve z farby motýliku pochádza jeho oficiálny názov, White Tie, takže v žiadnom prípade nevoľte iný. Napokon, ak ste sa rozhodli pre frak, asi by bolo na mieste dodržať jeho hlavné znaky.

 

ŽAKET

Ak sa Vaša svadba koná práve počas poludnia a hľadáte outfit, ktorý všetkým vyrazí dych, frak radšej nechajte frakom a zvoľte práve žaket, voľbu kráľovských dvorov na poludňajšie svadby. Navyše, oproti fraku ponúka etiketa väčšiu voľnosť pri výbere materiálu. Čierne dlhé sako po kolená môžete kombinovať s jednofarebnými, alebo vzorovanými šedými nohavicami a vestou béžovej, šedej, alebo čiernej farby. A či ho doplníte kravatou, alebo ascotom je len a len na Vás.

 

Nenechajte si újsť ani náš Svadobný style guide a určite si prezrite aj náš Salón šitia na mieru.

Alain Delon

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

READ MORE

EST 2017

Vždy sme snívali vo veľkom a túžili vytvoriť niečo krásne a nezabudnuteľné nielen pre nás, ale aj pre ostatných. Vtedy prišla myšlienka spojiť naše skúsenosti s našimi snami a zrodil sa SACH.

Dávame svetu na známosť, že náš tím SACH Svadby je s radosťou pripravený pomôcť Vám v plánovaní Vašich výnimočných okamihov. Vďaka precíznemu výberu tých najlepších partnerov sa môžete na nás spoľahnúť, že Váš deň prebehne podľa Vašich predstáv. Pripravujeme pre Vás taktiež zaujímavé články z rôznych oblastí, ktorými sa môžete inšpirovať pri realizácii Vášho vysnívaného dňa.

Poďme spolu napísať krásny príbeh…

 

S láskou

Tím SACH Svadby

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

READ MORE